reklam
Bugun...
Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin DÖKMECİLER,
Tarih: 29-12-2016 22:58:00 + -


“Yeni yıla genç kuşaklara özledikleri barış içinde yepyeni bir gelecek yaratma arzusu ve umuduyla gireceğiz”.

  Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin DÖKMECİLER,
reklam

7 Ocak 2017 tarihinde Demokrat Partimizin 71.Kuruluş Yıl dönümünü kutlayacağımız “Büyük bir değişimi gerçekleştirip, yeni bir gelecek yaratmayı Demokratlar olarak el birliğiyle başarabilecek güçteyiz”.

 

Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin DÖKMECİLER, yayınladığı yeni yıl mesajında,

 

2016 yılını geride bırakıp yeni bir yıla girerken, geride bıraktığımız yılın, dünyanın çeşitli yerlerinde ve özellikle bölgemizde savaşın ve istikrarsızlığın yarattığı acıları yüreklerinde hissettikleri bir yıl olduğunu kaydetti.

 

Sahile vuran cansız çocuk bedenlerinin yarattığı travmayı, anaların evlatlarına değil tabutlarına sarıldığını hiç kimsenin unutmasının mümkün olmadığını belirten DÖKMECİLER, böylesi bir ortamda aynı kararlılıkla devam ederek ve birbirlerini anlama çabasını sürdürerek 2017 yılında Demokrat Partinin yeniden ülke gündemine gelerek mevcut sorunların çözüme ulaşmalarının mümkün olduğunu belirterek, şu görüşlerini paylaştı:

 

“Yeni yılda, yığılan bütün sorunları artık geride bırakma kararlılığı ve genç kuşaklarımıza barış içinde yepyeni bir gelecek yaratma arzusu ve umuduyla" giriyoruz.

Büyük bir değişimi gerçekleştirip, yeni bir gelecek yaratmayı mevcut iktidarın tek alternatifi Demokrat Parti olarak hep birlikte başarabiliriz.

 

“2017 Senesinin Sorunların Çözüldüğü Bir Yıl Olmasını ve Herkesin Demokrasi İçinde, Mutlu ve Huzurlu Yaşamasını Dilerim”

 

Metin DÖKMECİLER

Demokrat Parti İzmir İl Başkanı
Kaynak: TÜRKİYE HABER GURUBU turkiyehabergrubu.com

Editör: Niyazi ÖZKAN

Bu haber 975 defa okunmuştur.

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ