reklam
Bugun...
Özdağ'dan Demirci'ye Gençlik Merkezi, Köprübaşı'na Kapalı Spor Salonu Müjdesi!
Tarih: 07-04-2016 23:30:00 + -


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, gençlere yönelik iki önemli yatırımı hayata geçireceklerini belirterek, “Demirci ilçesine gençlik merkezi, Köprübaşı’na ise kapalı spor salonu yapılacak” dedi.

Özdağ'dan Demirci'ye Gençlik Merkezi, Köprübaşı'na Kapalı Spor Salonu Müjdesi!
reklam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Demirci ve Köprübaşı ilçelerini ziyaret etti. Selçuk Özdağ’a ilçe ziyaretlerinde Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman da eşlik etti.

Selçuk Özdağ, Demirci Belediyesi tarafından Gençlik Merkezi yapılması amacıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne tahsisi yapılan 3 katlı binada incelemelerde bulunarak, Dr. Savaş Duman’dan bilgi aldı.

Demirci ilçesine güzel bir gençlik merkezi kazandıracaklarını dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “İlçemizdeki çocuklarımızın ve gençlerimizin daha iyi yetişmeleri konusunda bu gençlik merkezi büyük önem arz ediyor. Gençler boş zamanlarında bu gençlik merkezlerinde kendilerini geliştirebilirler. Burada üniversitemizin fakülteleri de mevcut. Buradaki kardeşlerimiz yapılacak olan Gençlik Merkezi’nde çok yararlanacaklar. Çünkü burada yabancı dil, bilgisayar kursları, işaret dili gibi çeşitli kurslardan faydalanama şansı elde edecekler. Amacımız gençlerimizi geleceğe daha iyi hazırlamak. Söz verdiğimiz bütün hizmetleri yerine getiriyoruz. Geleceğimiz olan geçlerimiz için ne yapsak azdır. Bu gün de burada Celal Bayar Üniversitesi Demirci eğitim Fakültesi’nde Rol Model Mehmet Akif Ersoy programına katıldık. Bu vesileyle İstiklal Marşımızı yazan ve rol model olan Mehmet Akif Ersoy’un adını yapılacak olan gençlik merkezimize verdik” diye konuştu.

KÖPRÜBAŞI’NA SPOR SALONU

Selçuk Özdağ, Demirci ziyaretinin ardından Köprübaşı ilçesinin Borlu Mahallesi’nde Kapalı Spor Salonu olarak yapılması planlanan alanı inceledi. Özdağ’a burada Köprübaşı Kaymakamı Abdülkadir Çelik,Köprübaşı, Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman ve AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan eşlik etti.

Yapılması planlanan spor salonu hakkında Dr. Savaş Duman’dan bilgi alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Köprübaşı ilçemize 8 kilometre uzaklıkta bulunan Borlu Mahallemize kapalı spor salonu yapılması planlanıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü en kısa zamanda gerekli çalışmalar yaparak spor salonunu Borlu Mahallemizde yaşayan vatandaşların hizmetine sunacaktır. Böylece gençlerimize yönelik iki önemli yatırımı daha hayata geçiriyoruz. Demirci ilçesine gençlik merkezi, Köprübaşı’na ise spor salonu yapılacak. Şimdiden hayırlısı olsun” dedi.

Amaçlarının gençlik merkezlerinin sayısını arttırmak olduğunu vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “İlimizde 8 gençlik merkezi bulunuyor. Dokuzuncu gençlik merkezimizi Demirci’de hizmete açacağız. Gençlik merkezlerimizde gençlerimize yönelik faydalı kurslar veriliyor. Demirci’deki gençlerimizde bu kurslardan faydalanacak. Köprübaşı ilçemizin Borlu Mahallesi’ne de spor salonu yapacağız. Bunun çalışmalarına en kısa sürede başlanacak. Gençlerimiz burada daha iyi şartlarda spor yapma imkanı bulacaklar.  İl Müdürlüğü olarak eğitimin yanında ve sporu da bir arada vermek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Manisa Milletvekilimiz Doç. Dr. Selçuk Özdağ’da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 
Editör: NİYAZİ ÖZKAN

Bu haber 1293 defa okunmuştur.

Etiketler : lafyokcom

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ